PTR TECHNOLOGIE

ŘEŠENÍ PRO LIKVIDACI INFEKČNÍHO ODPADU COVID-19

Nejčastějšími cestami, kudy se lidé dostanou do kontaktu s viry, bakteriemi a jiným patogenními organismy jsou primárně infekční osoby, ale ve větší míře jsou to kontaminované povrchy, materiály a kapaliny. Tyto kontaktní cesty jsou pro patogeny otevřenou bránou pro přenos infekce z člověka na člověka.

Abychom v současné době efektivně zastavili šíření onemocnění COVID‑19, které je způsobeno novým typem koronaviru s označením SARS-CoV-2, musíme na doporučení expertů a hygieniků nejen minimalizovat kontakt s infikovanými osobami a infikovanými materiály, ale zejména zajistili bezpečnou a efektivní likvidaci těchto kontaminovaných materiálů.

Společnost HEDVIGA GROUP, a.s. vyrábí a dodává zařízení PTR 1000 kW6, pracující na principu ověřeného ne-oxidativního termického rozkladu, které umí zlikvidovat při teplotě 320°C tyto nebezpečné organické patogeny, nacházející se v různých materiálech jako jsou infekční odpady z nemocnic, kaly a vody z čistíren odpadních vod, odpady z provozů a domácností.

Upravili jsme zařízení PTR 1000 kW6 pro COVID-19 tak, aby pracoval ve zcela uzavřeném kontinuálním vsázkovém provozu, zajišťující bezkontaktní režim pro manipulaci a likvidaci infekčních materiálů-odpadů.    

Proces PTR likvidace je rychlý, v uzavřených jednotkách a v bezpečném provozu.

 

DARK

Reference

nahlédněte do fotogalerie našich realizací

Zobrazit
fb

Aktuálně u nás

důležité informace | nové projekty | události

Copyright © 2016 HEDVIGA GROUP, a.s. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořil webap | Webové a grafické studio